Připravuji...
Po domluvě se zástupkyní pro MŠ budou akce zveřejňovány po skončení měsíce - aktuální ifnormace naleznete v aplikaci Školka v mobilu". Děkujeme za pochopení.
13. 09. Zahradní piknik na dece
19. 09. Krájení a sušení jablek
20. 09. Jóga
21. 09. Pečení jablečného štrůdlu
26. 09. Zdravé hranolky do trouby
27. 09. Divadlo Šikulka
29. 09. Projektový sportovní den
04. 09. Seznámení dětí s novou třídou
05. 09. Rodičovská schůzka
06. 09. Procházka po okolí MŠ a návštěva ostatních tříd
12. 09. Bylinková zahrádka - okopávání a ochutnávka bylinek
13. 09. PAVUČINA PŘÁTELSTVÍ
19. 09. Ochutnávka a popis ovoce a zeleniny
21. 09. PEČENÍ - bábovka z jablíček
25. 09. PEČENÍ A RESTOVÁNÍ zeleniny
27. 09. Maňáskové divadlo ŠIKULKA
25. 09. Návštěva u pana starosty Šimka na radnici
29. 09. PROJEKTOVÝ DEN - Se Sokolem do života
04. 09. Seznámení dětí s novou třídou
07. 09. Rodičovská schůzka
07. 09. Procházka po okolí MŠ a návštěva ostatních tříd
08. 09. Roboden
12. 09. Plavání
13. 09. Dopravní hřiště v areálu
15. 09. Roboden
19. 09. Plavání
21. 09. Návštěva předsedy hokejového oddílu
22. 09. Roboden
25. 09. Návštěva u pana starosty Šimka na radnici
26. 09. Plavání
27. 09. Maňáskové divadlo ŠIKULKA
29. 09. PROJEKTOVÝ DEN - Sportovní/badatelský
02.10. Hravá angličtina
04.10. Požární poplach
06.10. Maňáskové divadlo Šternberk (Dlouhý, Široký, Bystrozraký)
09.10. Hravá angličtina
10.10. Tanečky
11.10. Jóga
16.10. Logopedická depistáž
18.10. Hravá angličtina
19.10. Jóga, masáž těla
23.10. Hravá angličtina
25.10. Projektový den - Mediální výchova Sběrová akce papíru
30.10. Strašidelná škola
02. 10. Angličtina hrou
04. 10. Požární poplach
06. 10. Angličtina pro děti
06. 10. Divadlo Šternberk (Dlouhý, Široký a Bystrozraký, O koblížkovi, Tři prasátka)
09. 10. Angličtina pro nejmenší
10. 10. Jóga pro děti
16. 10. Logopedická depistáž
18. 10. Angličtina hrou
19. 10. Cvičení se Sokolem
23. 10. Angličtina pro nejmenší
25. 10. Sběrová akce (papír)
25. 10. Projektový den – Mediální výchova
30. 10. Angličtina pro děti
30. 10. Strašidelná škola
02. 10. Angličtina hrou
03. 10. Plavání
04. 10. Požární poplach
05. 10. Návštěva knihovny
06. 10. Divadlo Šternberk (Dlouhý, Široký a Bystrozraký, O koblížkovi, Tři prasátka)
09. 10. Angličtina pro nejmenší
10. 10. Plavání
13. 10. Roboden
16. 10. Logopedická depistáž
17. 10. Plavání
18. 10. Angličtina hrou
19. 10. Cvičení se Sokolem
20. 10. Roboden
23. 10. Angličtina pro nejmenší
24. 10. Plavání
25. 10. Sběrová akce (papír)
25. 10. Projektový den – Badatelská učebna
30. 10. Angličtina pro děti
30. 10. Strašidelná škola
31. 10. Plavání
01.11. Jóga
03.11. Cvičení se Sokolem
06.11. Hravá angličtina
07.11. Cvičení se Sokolem
08.11. Dílnička - Tvoření z přírodnin
10.11. Legenda o sv. Martinovi - dramatizace
13.11. Hravá angličtina
15.11. Jóga - ježčí masáž
20.11. Hravá angličtina
21.11. Divadlo Jójo - Rampouchová pohádka
22.11. Prima vizus - oční vyšetření
24.11. Vánoční focení
29.11. Jóga - relaxace
06. 11. Angličtina hrou
10. 11. Pranostika sv. Martin
10. 11. Roboden u Zajíců – PROJEKTOVÉ DOPOLEDNE
13. 10. Angličtina pro děti
14. 11. Podzimní práce v areálu MŠ (hrabání listí)
20. 11. Angličtina pro nejmenší
21. 11. Divadélko JÓJO (Rampouchová pohádka)
23. 11. PRIMA VIZUS – vyšetření zraku
24. 11. Vánoční focení v MŠ
27. 11. Angličtina hrou
01. 11. Návštěva knihovny
02. 11. Nácvik na slavnostní vystoupení u stromečku
03. 11. Roboden
06. 11. Angličtina hrou
07. 11. Plavecký výcvik
09. 11. Badatelské odpoledne s rodiči
10. 11. Roboden pro veřejnost v MŠ
13. 10. Angličtina pro děti
14. 11. Plavecký výcvik – slavnostní ukončení
20. 11. Angličtina pro nejmenší
21. 11. Divadélko JÓJO (Rampouchová pohádka)
23. 11. PRIMA VIZUS – vyšetření zraku
24. 11. Vánoční focení v MŠ
27. 11. Angličtina hrou 3
0. 11. Badatelské odpoledne s rodiči
04.12. Hravá angličtina Prožitkové učení - Pečení vánočního cukroví
05.12. Mikuláš
07.12. Rozsvícení vánočního stromečku Prožitkové učení - Příprava vánočního punče
11.12. Hravá angličtina
13.12. Vánoční dílničky
14.12. Ježíšek
18.12. Divadlo Trám - Vánoce za časů našich babiček
04. 12. Angličtina pro děti
05. 12. Mikulášská nadílka v MŠ
06. 12. Pečení vanilkových rohlíčků
07. 12. Rozsvícení vánočního stromu na Pražské s programem (charitativní sbírka pro psí útulek)
11. 12. Angličtina hrou
12. 12. Vánoční dílny u Žabek
13. 12. Vánoční dílny na ZŠ Riegrova (charitativní akce)
15. 12. Ježíšek v MŠ, nadílka dárečků, vánoční zvyky
18. 12. Divadlo Trám – Vánoce za časů našich babiček
04. 12. Angličtina pro děti
05. 12. Mikulášská nadílka v MŠ
06. 12. Pečení vanilkových rohlíčků
07. 12. Rozsvícení vánočního stromu na Pražské s programem (charitativní sbírka pro psí útulek)
08. 12. Roboden
11. 12. Angličtina hrou
12. 12. Návštěva knihovny
13. 12. Vánoční dílny na ZŠ Riegrova (charitativní akce)
14. 12. Pečení cukroví
15. 12. Vánoční Roboden
18. 12. Divadlo Trám – Vánoce za časů našich babiček
19. 12. Ježíšek ve školce - slavnostní dopoledne
04.01. Tanečky
05.01. Návštěva u oveček
08.01. Hravá angličtina
10.01. Jóga
12.01. Sauna
15.01. Hravá angličtina
16.01. Prožitkové učení - Mrkvový salát
18.01. Sportovní hala
19.01. Sauna
22.01. Hravá angličtina
24.01. Jóga
25.01. Sportovní hala
26.01. Sauna
29.01. Hravá angličtina
05. 01. Vycházka k ovečkám
08. 01. Angličtina pro nejmenší
11. 01. Olympijské hry v MŠ
12. 01. Sauna
15. 01. Angličtina hrou
19. 01. Návštěva sauny
22. 01. Angličtina pro nejmenší
23. 01. EVVO – výživová pyramida
25. 01. Sportovní hala
26. 01. Saunování
29. 01. Angličtina pro děti
04. 01. Návštěva městské knihovny
05. 01. Vycházka k ovečkám
08. 01. Angličtina pro nejmenší
12. 01. Sauna
15. 01. Angličtina hrou
16. 01. Sportovní hala
17. 01. Prožitkové učení – Pečení cuketové bábovky, 1. Předškolička na Pražské
18. 01. - 24. 01. Lyžařský kurz v Přívratu.
26. 01. Saunování
29. 01. Angličtina pro děti
30. 01. Sportovní hala
01. 02. Předávání daru pro pejsky
05. 02. Hravá angličtina
07. 02. Divadlo - Dračí pohádka aneb problémy s princeznou
08. 02. Jóga
09. 02. Sauna
12. 02. Hravá angličtina
14. 02. Návštěva autosalonu Louda Svitavy
15. 02. Sportovní hala
16. 02. Sauna
19. 02. Hravá angličtina
21. 02. Masopustní karneval
22. 02. Jóga
23. 02. Sauna
26. 02. Hravá angličtina
28. 02. Tanečky
29. 02. Sportovní hala
01. 02. Finanční gramotnost (Obchod)
05. 02. Hravá angličtina
07. 02. Divadlo (Agentura Pernštejni – Dračí pohádka)
09. 02. Saunování
12. 02. Angličtina hrou
14. 02. Masopustní průvod, masky
16. 02. Sauna
19. 02. Angličtina pro nejmenší
22. 02. Sportovní hala (Cvičení se Sokolem)
23. 02. Sauna
26. 02. Angličtina pro děti
01. 02. Finanční gramotnost
05. 02. Hravá angličtina, Pyžamová párty s žáky 9.A., kteří chodili číst v rámci projektu „Deváťáci čtou dětem“
06. 02. Sportovní hala
07. 02. Divadlo (Agentura Pernštejni – Dračí pohádka)
08. 02. Knihovna
09. 02. Saunování
12. 02. Angličtina hrou
13. 02 Návštěva sportovní haly
14. 02. Návštěva autosalonu Louda Svitavy
15. 02. Masopustní karneval
16. 02. Sauna
19. 02. Angličtina pro nejmenší
20. 02. Návštěva firmy Qanto – komentovaná prohlídka
21. 02. Moje oblíbená knížka – dopoledne s knihou
22. 02. Návštěva ukázkové hodiny ve 2. A
23. 02. Sauna
26. 02. Angličtina pro děti
27. 02. Sportovní hala
28. 02. Prožitkové učení - vaření krupičné kaše podle pohádky Hrnečku, vař.
29. 02. Návštěva ukázkové hodiny na ZŠ Riegrova
02.03. Sportovní hala
03.03. Sauna
01.03. Tělocvična Gymnázia
03. 04 Angličtina hrou, Sběr papíru
03. 04. Angličtina hrou, Sběr papíru
03. 04. Angličtina hrou, Sběr papíru
02. 05. Beseda s panem policistou (p. Havlík)
02. 05. Policie v MŠ
01. 05. Státní svátek
28. 06. Den Země
27. 06. DEN ZEMĚ s veřejností
01.06. Den dětí – karneval na zahradě MŠ, Bazárek
Kompletní kontakty
Základní škola
Školní družina
Mateřská škola
Odloučené pracoviště
Zástupkyně ředitelky: tel. 733 322 839
E-mail: ms.prazska@zs5.svitavy.cz
Pražská 2A, 568 02 Svitavy
Ředitelka školy: tel. 733 735 788
Zástupkyně ředitelky: tel. 734 237 631
E-mail: skola@zs5.svitavy.cz
Sokolovská 1638/1, 568 02 Svitavy
Odloučené pracoviště
Vedoucí vychovatelka: tel. 730 194 911
E-mail: sd.prazska@zs5.svitavy.cz
Pražská 2A, 568 02 Svitavy