09. 10. 2015

V pondělí byl odjezd do Popradu. Cesta byla velmi zábavná ale i únavná. Po seznámení se Slováky jsme šli na procházku, večeři a diskotéku.

V úterý ráno jsme vyrazili autobusem do Vysokých Tater. Šli jsme cca 20 kilometrovou túru. Došli jsme až ke Sliezskemu Domu.

Ve středu se skoro všichni zúčastnili sportovního dne. Běhali jsme, skákali a hráli jsme volejbal a florbal. První místo v běhu na 1000 m získal Lukáš Bednář. První místo ve skoku do dálky získal Lukáš Bednář. První místo ve skoku do dálky získala Nikola Neumeisterová. Druhé místo v běhu na 800m získala Markéta Šauerová. Druhé místo ve skoku do dálky získal Denis Kunc. Druhé místo ve volejbale získali Kristýna Kratochvílová, Nikola Neumeisterová, Markéta Šauerová, Karolína Bartošová, Zdeňka Kladivová a Lukáš Bednář. Třetí místo ve skoku do výšky získala Anna Karpíšková. Nejlepší nahrávačkou ve volejbale byla Zdeňka Kladivová. Po sportovních výkonech nám dívky ze Spišského Bystrého ukázali dva tance a jeden z nich nás učili. Do tance se zapojila i paní učitelka Jituška Macenauerová.

Ve čtvrtek jsme navštívili AquaCity v Popradu. 3 hodiny jsme si užívali jak ve venkovních, tak i ve vnitřních bazénech. Večer, jsme měli poslední závěrečnou a zároveň rozlučnou diskotéku.

V pátek jsme se rozloučili a se slzami v očích odjeli domů.