Bádání předškoláků s rodiči

12. 10. 2022

Milé děti, maminky, tatínkové, zajímá vás badatelský přístup napříč vědními obory? Chcete si společně užít zábavu při řešení jednotlivých úkolů? Přejete si vyzkoušet zajímavé experimenty a netradiční přístup k řešení problémových úloh? Potom neváhejte a přijďte mezi nás!

Ve třídě Zajíci v naší MŠ budeme společně bádat a tvořit s žáky a učiteli. Do programu „Když děti učí děti“, který naše škola úspěšně realizuje již pět let ve svitavských mateřských školách, chceme zapojit nejen děti, ale také rodiče. Každé setkání bude zaměřeno na jiný vědní obor. Jednotlivá setkání se uskuteční v termínech:

• 12. 10. (archeologie a hravá angličtina),
  • 9. 11. (přírodní vědy),
  • 7. 12. (robotika),

a to od 16.00 do 17.30 hodin na Pražské.

Pokud máte zájem, prosím nahlašte se na e-mail: simkovak@zs5.svitavy.cz, kde uvedete jméno dítěte a zvolená témata. Po potvrzení přijetí Vaše e-mailu stačí přijít v daný datum 10 minut před začátkem do třídy a už si jen užít a tvoření s našimi učiteli a žáky.

Budeme se na vás moc těšit!