Projekt reflektoval aktuální stav ICT ve vzdělávání ČR a především naléhavou potřebu funkční a systematické implementace dotykových ICT do edukační praxe konkrétních škol.

Cílovou skupinou byli pedagogičtí pracovníci ZŠ a v menší míře SŠ, primárně z malotřídních venkovských škol mimo administrativní centra i dopravně dostupné DVPP.

Realizační tým MU koncipoval tyto provázané cíle a způsoby jejich plnění:

• vytvořit na platformě MU znalostní on-line prostředí pro sdílení odborného vzdělávacího obsahu, zkušeností ivýzkumů pro dobu udržitelnosti a následné období
  • uspořádat pro cílovou skupinu ředitelů vzdělávací a sdílecí odbornou konferenci s experty praxe
  • vzdělat pedagogické pracovníky v elementární práci s dotykovými ICT
  • vést mentoring a koučink s pedagogickými pracovníky k dotykovým ICT v oborových didaktikách
  • připravit ke všem prezenčním aktivitám e-learningovou oporu
  • provést evaluaci, výzkumně ji zpracovat a publikovat.

Webové stránky projektu: interes.kisk.cz