Úvodní stránka

Vážení návštěvníci našich webových stránek,

v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016/679 – GDPR o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které nabývá platnosti od 25. 5. 2018, dojde ke zrušení facebookové stránky školy. Bohužel nejsme schopni zajistit fungování dle tohoto nařízení.

Provozně organizační informace, fotky, kontakty na zaměstnance školy, rozvrhy tříd, informace o třídách apod. budou přístupné pouze po přihlášení.

Úřední desku nově naleznete v horní části webových stránek - vlastní záložka - Úřední deska

Po přihlášení se objeví další záložka i s organizačně technickými dokumenty školy - Úřední deska - úplná

Děkujeme za pochopení Alena Vašáková

Informace k Bakalářům

Z téhož důvodu došlo k úpravě odkazu na systém Bakalář. Škola přešla na zabezpečený přístup. Pokud máte uložený odkaz v oblíbených nebo vytvořeného zástupce, je třeba se znovu přihlásit na webových stránkách školy a uložit si nový odkaz.

Rodiče si nově mohou měnit své přístupové heslo. Správce může pouze restartovat nové heslo, pokud je zapomenete, ale nevidí je a nemůže je zpětně zjistit.

Děkuji za pochopení - správce sítě.