Projektový záměr

• Mentoring v podobě individuálních konzultací s odborníky z praxe ze společnosti Vividbooks při zavádění interaktivní výuky přírodních věd. V rámci spolupráce obdrží škola licenci Vividbooks pro fyziku a chemii do 30. 6. 2025 zdarma.
  • Nákup robotů na program "Když děti učí děti“ včetně proškolení pedagogů. Naši žáci v roli vzdělavatelů připraví a realizují aktivity na rozvoj digitálních kompetencí s programovatelnými robotickými pomůckami pro žáky 1. třídy a děti svitavských mateřských škol.
  • Vzdělávací program (celkem 6 aktivit) v oblasti prevence rizikového chování se společností Semiramis na téma rizika online prostoru a sociální sítě při používání IT technologií pro žáky druhého stupně.
  • Využití knihovny témat O2 chytré školy ve výuce.
  • Termín realizace: leden 2022 - prosinec 2022.
  • Celková výše nadačního příspěvku: 99 725 Kč

„Podpořeno zprogramu O2 Chytrá škola“

„Díky programu O2 Chytrá škola.“

V tento den proběhla individuální konzultace s učiteli a zástupcem společnosti Moravia - Consulting Lukášem Janků. Učitelé byli seznámeni s nabídkou robotických pomůcek, které lze využít při výuce na základní škole. Dále byli proškoleni se zakoupenými roboty a byly jim poskytnuty metodické materiály včetně vhodných odkazů a ovládacích aplikací.