Vážení rodiče a žáci,

v areálu Sokolovské proběhne opět BAZÁREK OBLEČENÍ. Tentokrát se budou prodávat i DOPLŇKY (kabelky, čepice, bižuterie). Minulý rok se tato událost těšila velké oblibě, a tak se Ekotým školy rozhodl ji znovu zrealizovat.

Akce naplnila hned několik cílů:

• ekologický – zrecyklovalo se velké množství oblečení, čímž se zabránilo zbytečnému plýtvání, které neprospívá životnímu prostředí;
  • charitativní – neprodané oblečení bylo předáno Českému červenému kříži ve Svitavách;
  • vzdělávací – za získaný obnos byly nakoupeny badatelské pomůcky k výuce přírodovědných předmětů;
  • socioemoční – bazárek byl prožitkovou celoškolní akcí pro všechny děti a zároveň zajímavou zkušeností pro její malé organizátory.

Neprodané oblečení bude opět darováno Červenému kříži na podporu rodin s dětmi. Darujte doplňky a oblečení, ze kterého jste už vyrostli, vyměňte je za jiné - podpoříte správnou věc.

PRAVIDLA PRO DAROVÁNÍ OBLEČENÍ

Oblečení přineste:

• vyprané a čisté
  • nepoškozené (nepotrhané, nerozpárané)
  • pro děti ve věku od 3 – 15 let
  • jarní – podzimní sezóna (ne zimní oblečení)

PRAVIDLA PRO DAROVÁNÍ DOPLŇKŮ

Doplňky přineste:

• nepoškozené, čisté
  • pěkné, které někoho potěší

Za každých pět darovaných kusů dostanete jeden KUPON, za který si budete moci v bazárku opět vybrat jeden kousek oblečení či doplňků dle vlastního výběru zdarma smiley. Nabízené oblečení bude prodáváno jako minulý rok za symbolickou částku.

Časy prodeje:

• 9:00 - 11:00 - veřejnost